Polecam

środa, 10 lipca 2013

Brat szczęśliwego słonika

Naszyjnik - Brat szczęśliwego słonika


Naszyjnik ze słoniem jaki jest już w naszej ofercie, różnica jest taka że "Brat Szczęśliwego słonika" nie jest błyszczący a tym razem ma powierzchnie fakturowaną.

Efektowny naszyjnik z miedzianym słoniem. Śliczny miedziany słoniky zawieszony na miedzianym łańcuszku. Słoń z obu stron posiada fakturowaną powierzchnię. Naszyjnik z pewnością zwraca uwagę.


długość łańcuszka  90 cm
w wypadku gdy łańcuszek jest dla danej osoby zbyt długi jego skrócenie jest dziecinnie proste (uciąć, rozgiąć, zagiąć)

wymiary wisiora (słonia):
wysokość 3,5 cm
szerokość 5,5 cm

waga całości 19 g

Więcej w naszym sklepie

Miedź - Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria, w której wykorzystuje się miedź. Miedziane bransoletki  są alternatywną metodą na walkę z bólem, reumatyzmem, lumbago, artretyzmem, urazami sportowymi, bólami pleców, łokci, nadgarstków, kolan, kręgosłupa. Miedź pomaga w walce ze zmęczeniem, stresem, zaburzeniami krążenia krwi, kłopotami ze snem, żylakami czy osteoporozą.

Miedziane ozdoby noszone od czasów starożytnych chronić mają przed bólem. Niektóre kultury takie jak: Masajowie, Indianie Pueblo, Szerpowie używali miedzi do zwiększenia wytrzymałości. W Indiach miedź ma znacznie astrologiczne. Chroni przed złem, jest symbolem łagodnej Wenus. W Chinach miedź ma znaczenie dla regulacji przepływu energii życia – zwanej chi. W antycznej Grecji czy też Rzymie, aby zmniejszyć ból, wojownicy nosili na swych rękach miedziane bransolety. Miedź posiada składnik zwany enzymem, który pomaga w regeneracji i wytwarzaniu chrząstek, działa również w walce z wolnymi rodnikami, które niszczą strukturę innych cząstek i ich regenerację, prowadząc do starzenia się komórek. Zielony osad tworzący się poprzez kontakt z ludzkim potem to związki miedzi, które organizm wchłania zgodnie z własnymi potrzebami poprzez skórę. Według analiz specjalistów związki miedzi są bardziej skuteczne i mniej toksyczne niż leki używane przy schorzeniach artretycznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz