Polecam

środa, 22 lutego 2012

Bransoleta BIG LOVE

Bransoleta BIG LOVE

Klasyczna forma bransoletki urozmaicona nieśmiertelnym motywem serduszek. Baza bransoletki jest z czystej miedzi a serduszka różnej wielkości są z mosiądzu i miedzi, calość została oksydowana i polerowana. Efekt jest oszałamiający a zdjęcia nie oddają w pełni jej piękna.


Długość bransoletki - 16,5 cm
Szerokość bransoletki (w najszerszym miejscu)  - 3 cm
Waga bransoletki -     29 g
TU WIĘCEJ O BRANSOLECIE
 
Bransoletkę można dopasować/uformować ją do wymiarów własnego nadgarstka.

Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria, w której wykorzystuje się miedź. Miedziane bransoletki  są alternatywną metodą na walkę z bólem, reumatyzmem, lumbago, artretyzmem, urazami sportowymi, bólami pleców, łokci, nadgarstków, kolan, kręgosłupa. Miedź pomaga w walce ze zmęczeniem, stresem, zaburzeniami krążenia krwi, kłopotami ze snem, żylakami czy osteoporozą.

Miedziane ozdoby noszone od czasów starożytnych chronić mają przed bólem. Niektóre kultury takie jak: Masajowie, Indianie Pueblo, Szerpowie używali miedzi do zwiększenia wytrzymałości. W Indiach miedź ma znacznie astrologiczne. Chroni przed złem, jest symbolem łagodnej Wenus. W Chinach miedź ma znaczenie dla regulacji przepływu energii życia – zwanej chi. W antycznej Grecji czy też Rzymie, aby zmniejszyć ból, wojownicy nosili na swych rękach miedziane bransolety. Miedź posiada składnik zwany enzymem, który pomaga w regeneracji i wytwarzaniu chrząstek, działa również w walce z wolnymi rodnikami, które niszczą strukturę innych cząstek i ich regenerację, prowadząc do starzenia się komórek. Zielony osad tworzący się poprzez kontakt z ludzkim potem to związki miedzi, które organizm wchłania zgodnie z własnymi potrzebami poprzez skórę. Według analiz specjalistów związki miedzi są bardziej skuteczne i mniej toksyczne niż leki używane przy schorzeniach artretycznych.

TU można poczytać o zdrowotnych właściwościach miedzi jak też dowiedzieć się przy jakich dolegliwościach oraz schorzeniach noszenie miedzianej biżuterii jest wskazane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz