Polecam

wtorek, 6 grudnia 2011

Energetyczna bransoletka

Wyjątkowa energetyczna bransoletka

Prostota jak i zestawienie materiałów z jakich została wykonana sprawia że prezentuje się na ręku kobiety niezwykle uroczo.
Starannie ręcznie wykonane kapsułki z korzenia baobabu, nawlekane na naturalny czarny rzemyk, dopełnieniem są pastylki połyskliwego hematytu.

Zapraszam do sklepu


BAOBAB to najbardziej znane drzewo występujące w Afryce Południowej, jednak żeby je zobaczyć należy pojechać do Parku Krugera albo Prowincji Limpopo w RPA. Przez tysiące lat drewno to było używane przez rdzennych mieszkańców czarnego lądu do wyrobu ceremonialnych masek oraz innych magicznych przedmiotów. Interesująca barwa jak i jego właściwości lecznicze sprawiają że jest cenionym materiałem do wyrobu talizmanów.

Hematyt -  Ciemny, srebrzysto czarny na zewnątrz, a rdzawo czerwony w przekroju. Uważany w starożytnym Babilonie za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Potrafi leczyć wszelkie stany zapalne. Wzmacnia odporność na stres i wspomaga dotlenienie organizmu. Bardzo pomocny w równoważeniu energii naszego ciała i ducha. Odpowiednio dobrane kamienie mogą neutralizować emisję negatywnych energii. Pozytywna energia emitowana przez kamienie pomaga w zachowaniu równowagi energetycznej.

Średnica wewnętrzna  bransoletki -   6,5 cm
Szerokość  bransoletki -   2 cm
Waga bransoletki - 25,5 g

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz